Proszę wybrać jedną z podkategorii.
Meble Drewno Usługi Oprogramowanie Medycyna Turystyka Edukacja ›
Ładowanie podkategorii
dodaj wpis

Stoły dębowe Łaciak

A A A
Stoły dębowe Łaciak

Ocena: 5 / 5.0

PR 0 0

Dodano: 21-12-2012

Odsłon: 870

zadaj pytanie zgłoś błąd
Stoły dębowe Łaciak

http://www.furnitur.pl/meble-drewniane/meble-laciak.html

opis
Nowoczesne meble do pokoju wykonane z dębu. Nasza firma stawia na naturalność, której nie znajdziesz już nigdzie indziej. Meble dębowe to ciekawe wyposażenie kuchni oraz salonu. Meble oferowane przez Łaciak to produkty wykonane z litego drewna. Przeznaczone są one głównie do wyposażenia restauracji, karczm, hoteli oraz klubów jeździeckich. Można nimi jednak ozdobić każde wnętrz oraz postawić w ogrodzie. Ich biesiadny charakter doceniony został już przez klientów firmy w ponad 200 lokalizacjach w kraju i zagranicą. Produkty Łaciak to wysokiej jakości krzesła, hokery, ławy, stoły, jak i szyldy reklamowe oraz rzeźby z drewna. Producent mebli drewnianych Łaciak nadaje im niepowtarzalny biesiadny charakter. Nadają się one do wyposażenia wnętrz w rustykalnym stylu, jak i można je postawić w ogrodzie. Meble te wyróżnia trwała konstrukcja z litego drewna oraz ozdobne wykończenia. Łaciak ma specjalne oferty dla hoteli, restauracji i klubów jeździeckich, które chcą zakupić oryginalne meble. Krzesła, hokery oraz ławy producenta znajdują się w ponad 200 lokalizacjach zadowolonych z nich właścicieli.

INNE W KATEGORII

Meble młodzieżowe
Meble młodzieżowe

http://www.baggi.com.pl/pl/produkty/meble-mlodziezowe-baggi.html

opis
Młodzieżowe meble to specjalność naszej firmy. Produkujemy tylko najbezpieczniejsze meble dla dzieci oraz młodzieży. Dostarczamy rozwiązania szyte na miarę. Meble młodzieżowe Baggi - wybieraj swoje ulubione!
Zawiasy metalowe
Zawiasy metalowe

http://www.akcesoria.meble.pl/akcesoria/zawiasy,metal,zawias/

opis
Nowoczesne meble wymagają nowoczesnych okuć. Oferujemy profesjonalne zawiasy meblowe do każdego rodzaju mebli. Meble i okucia meblowe.
Nowoczesne meble RTV
Nowoczesne meble RTV

http://www.exceleo.pl/sklep/meble-rtv.html

opis
Włoskie meble RTV? Żaden problem - nasz sklep internetowy to esensja mebli nowoczesnych RTV. Profesjonalne meble dla Ciebie - do twojego salonu - meble RTV.